Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima'dan duyanları şoke eden karar!

Metin Hara ile olan beraberliğini bitirdikten sonra Türk bir iş adamı ile aşk hayatına devam eden ünlü model Adriana Lima'dan şoke eden karar!  Güzelliği ve muhteşem fiziği ile 2000'li yıllara damgasını vuran Victoria's Secret meleği ünlü manken Adriana Lima, önceki akşam New York'ta katıldığı bir davette 2021 yılında modelliği bırakacağını açıkladı. Artık podyumlarda Adriana Lima rüzgarı esemeyecek.

Güzel mankenin Gisele Bünchen, Heidi Klum, Alessandra Ambrossio gibi birçok meslektaşı profesyonel modelliği geçtiğimiz yıllarda Adriana'dan daha önce bırakmıştı.

Adriana Lima modellik mesleğini bıraktıktan sonra yapacağı işi ise açıklamadı.

Brezilyalı model ilk evliliğini 2009 yılında Sırp basketbolcu Marko Jarić ile yapmıştı. Adriana'nın bu evlilikten Sienna ve Valentina adında iki kız çocuğu bulunuyor.

Lima, Sırp basketbolcu Marco Jaric'ten boşandıktan sonra ise Metin Hara ile bir birliktelik yaşamıştı. Çok konuşulan birliktelik bu sene başında son bulmuştu. 

Hara'dan sonra Türk iş adamı Emir Uyar ile adı anılan Lima daha sonra Emir uyarla aşk yaşadığını itiraf etmişti. Emir uyar olan bu ilişki de uzun soluklu olmamıştı. Eylül ayında haklarında ayrıldıkları dedikodusu çıkan çift yollarını ayırmıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde Adriana'nın eski aşkını unutamadığı ortaya çıktı. Lima'nın, sosyal medyada Uyar'ı tekrar takibe alması 'barıştılar mı?' sorusunu akıllara getirdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları