Eda Erol'un Instagram hesabından Alişan'la ayrıldığını duyuran bir paylaşım yapıldı. Daha sonra hesabın hack'lendiği ve ayrılık haberlerinin gerçek olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişmelerin ardından Alişan'ın Instagram hesabından Eda Erol'u takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını alevlendirdi.

Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile nişanlanmıştı. Eda Erol'un Instagram hesabından Alişan'la ayrıldığını duyuran bir paylaşım yapıldı. Daha sonra hesabın hack'lendiği ve ayrılık haberlerinin gerçek olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişmelerin ardından Alişan'ın Instagram hesabından Eda Erol'u takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını alevlendirdi.

ALİŞAN VE EDA EROL AYRILDI MI?

Eda Erol'un Instagram hesabından Alişan'la ayrıldığını duyuran bir paylaşım yapıldı. Daha sonra hesabın hack'lendiği ve ayrılık haberlerinin gerçek olmadığı ortaya çıktı. Eda Erol'un Instagram hesabından nişanlısı Alişan'dan ayrıldığını duyuran paylaşım yapıldı. Kısa süre içerisinde paylaşım magazin gündemine bomba gibi düştü. Eda Erol'un takipçileri, paylaşımın altına hesabın hacker'lar tarafından ele geçirildiği ve paylaşımın gerçeği yansıtmadığı yorumlarını yazdı.

BİHTER EROL VE ESRA EROL AYRILIK HABERİNİ YALANLADI

Eda Erol'un kardeşi Bihter Erol da paylaşımın altına yazdığı yorumla, hesabın hacker'lar tarafından ele geçirildiğini ve ayrılık haberinin doğru olmadığını duyurdu.

Ancak Alişan ve Eda Erol cephesinden bir açıklama gelmedi.

Ünlü şarkıcının Instagram hesabından Eda Erol'u takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını alevlendirdi.

Öte yandan ünlü modacı Nur Yerlitaş da reklam imasında bulundu: "Alişan ayrılmış, üzülmeyelim. Baldızı programda barıştırır"

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları