Dubaili bir firmanın İstanbul'da yaptığı AVM'nin yüzü olan Burak Özçivit'e ikinci kez teklif götürüldü. Bir önceki reklam filminden milyonlar kazanan Özçivit, David Beckham'la yer alacağı ikinci reklamla da servetine servet katacak.

Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan  Burak Özçivit, kariyerinin en önemli anlaşmasına imza atmaya hazırlanıyor.

Haziran'da evlendiği  Fahriye Evcen'le şu sıralar  New York'ta olan Özçivit'in  ABD'ye gidiş sebebi iddiaya göre sadece tatil değil.  Dubai Emiri Şeyh  El Maktum'un  İstanbul'da inşa ettirdiği rezidans ve AVM'nin reklam yüzü olan yakışıklı oyuncunun, bu kez de  New York merkezli projenin tanıtımlarında rol alacağı iddia edildi.

Yakışıklı oyuncu, milyar dolarlık projenin reklam filmi için de yine konuşulanlara göre dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu  David Beckham ile kamera karşısına geçecek.

Özçivit,  İstanbul'daki 'Emaar  Square' projesinin Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan reklamları için 5 milyon TL'yi cebine koymuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları