1,5 yıllık ilişkilerini bitiren Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın barışmalarının an meselesi olduğu iddia edildi.

Geçtiğimiz ay 1,5 yıllık ilişkilerini bitiren magazin gündeminin gözde çifti Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ayrılığının ardından birçok iddia ortaya atılmış, ikili bu iddialar karşısında sessizliğini korumuştu. Şimdilerde ortaya atılan bir iddia ise ikilinin hayranlarını oldukça sevindirdi. 

İddialara göre, Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, Bebek'te bir otelde buluştu ve baş başa beraber yemek yedi. Ünlü çiftin sorunları konuşarak aştığı ve barışmalarının an meselesi olduğu iddia edildi.

Öte yandan geçtiğimiz hafta Mahsun Kırmızgıül'ün Mucize Aşk 2 filminin galasına yalnız katılan Cem Yılmaz, objektiflere poz verirken sağ kolunu açarak hayali sevgilisine ''Gel hayatım'' diyerek espiri yapmış, Yılmaz'ın bu hamlesi çok eleştirilmişti. 

Cem Yılmaz'ın hayali sevgili hamlesinin ardından gelen eleştirilerden en dikkat çekeni ise ''Cem Yılmaz, hayali sevgilisine gösterdiği nezaketi ne eşine ne de sevgililerine gösterdi'' oldu. 

Geçtiğimiz günlerde gecelerde tek başına görüntülenen Defne Samyeli de "Sadettin Saran ile aşk yaşıyor musunuz?" sorusuna çok kızmış, "Bu soruları neden soruyorsunuz? Çok ayıp..." diyerek tepki göstermişti.

Öte yandan Sadettin Saran ile Emine Jahovic'in ayrıldığı, Defne Samyeli'nin bu ayrılığa sebep olduğu iddiaları magazin gündemine damga vurmuştu.  Jahovic, "Ayrıldığımız doğru. Ama bunun Defne Samyeli ile ilgisi yok. Bir süre yalnız kalmak istiyorum" dedi.

Cem Yılmaz'la ilişkilerinde kıskançlık krizi çıktığı söylenen Samyeli, şunları yazarak isyan etmişti:

''Benim özelim bana aittir. Kimsenin benim özel hayatımla ilgili merakını tatmin etmek gibi bir zorunluluğum, kimseye açıklama borcum yok.'' ''İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat haber olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum.''

''İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı yine tenzih ediyorum. Üstüne alınması gereken sözde magazin gazetecileri neyse en kısa zamanda ekmeklerini kazanacakları hayırlı, faydalı başka işler diliyorum...'' 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları