Magazin dünyasının en popüler çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit bebek mi bekliyor?

1. Herkes onların evlenmesini dört gözle beklerken, beklentileri boşa çıkarmayan çift geçtiğimiz haziran hayatında evlenmişlerdi.

Herkes onların evlenmesini dört gözle beklerken, beklentileri boşa çıkarmayan çift geçtiğimiz haziran hayatında evlenmişlerdi.

2. Düğüne dair her detay büyük olay yaratmıştı. Çiçeği burnunda taze evli çift için ise kulislerde bebek dedikoduları dolaşıyor. Peki Fahriye Evcen hamile mi? İşte cevabı...

Düğüne dair her detay büyük olay yaratmıştı. Çiçeği burnunda taze evli çift için ise kulislerde bebek dedikoduları dolaşıyor. Peki Fahriye Evcen hamile mi? İşte cevabı...

3. Fahriye Evcen (31) ile Burak Özçivit (32) iki yıllık aşkın ardından Haziran 2017’de evlenmişti.

Fahriye Evcen (31) ile Burak Özçivit (32) iki yıllık aşkın ardından Haziran 2017’de evlenmişti.

4. Düğünden sonra art arda dizi ve sinema filmi teklifi alan Fahriye Evcen birçoğuna “Hayır” dedi Oyuncu bir an evvel anne olmak istediği için projeleri geri çevirdi

 Düğünden sonra art arda dizi ve sinema filmi teklifi alan Fahriye Evcen birçoğuna “Hayır” dedi Oyuncu bir an evvel anne olmak istediği için projeleri geri çevirdi

5. Burak Özçivit de yakınlarına “Eşim anne olmak için sabırsızlanıyor” diyor. Fahriye Evcen geçen haftalarda eşi Burak Özçivit’in sürprizini bozmuş, “Kerem Bürsin ile müthiş bir filmde oynuyorlar” açıklamasını yapmıştı.

Burak Özçivit de yakınlarına “Eşim anne olmak için sabırsızlanıyor” diyor. Fahriye Evcen geçen haftalarda eşi Burak Özçivit’in sürprizini bozmuş, “Kerem Bürsin ile müthiş bir filmde oynuyorlar” açıklamasını yapmıştı.

6. Burak Özçivit, Kerem Bürsin ile beraber milli mücadele hikayesini anlatan ‘Can Feda’ filminde asker rolünde oynuyor. Film Şubat 2018'de vizyona girecek.

Burak Özçivit, Kerem Bürsin ile beraber milli mücadele hikayesini anlatan ‘Can Feda’ filminde asker rolünde oynuyor. Film Şubat 2018'de vizyona girecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları