Yeni bir zaman yolcusu, insanların gelecekte Kızıl Gezegen'e gidebileceğinin mümkün olduğunu söyledi ve 3812 yılında çektiği fotoğrafı gösterdi...

Birçok kişi son dönemde geleceği gördüklerini iddia ediyor. Söylediklerine göre zaman yolculuğu mümkün.

37 yaşındaki yeni zaman yolcusu Mary, 3812 yılına kadar yolculuk yaptığını ve Mars'a gittiğini iddia etti.

Robotların gezegende bulunduğunu ve insanların “oraya taşındığını” ekledi.

Mary, "Mars''ta gittim, birçok binaya sahip çöl gibiydi, hemen fotoğraf çektim. Seyahat sırasında uzay gemilerini görebiliyorsunuz ve binaları görebilirsiniz. Mars çok ilginçti ve aynı zamanda çok korkutucuydu" dedi

Zaman yolcusu, daha gençken, "Sir Benjamin Franklin" adında 60 yaşında biriyle buluştu ve deneylerin yapıldığını "büyük bir laboratuvara" gitti.

Mary, Mars'a nasıl gittiğini şu sözlerle anlattı: "Hayatımı değiştiren turistin hikayesini paylaşacağım. Bir defasında evimize 60 yaşında bir adam geldi. Adı Sir Benjamin Franklin'di. Bana, 20'li yaşlarında fizik alanında deneyler ve çalışmalar yaptığını söyledi.

Büyük bir laboratuvarı olduğundan ve deneylerini burada gerçekleştirdiğinden bahsetti. Hayallerimin laboratuvardaki kabinlerden birinde olduğunu düşünüyordum. Bir zaman makinesinde bahsediyorum. Sir Benjamin bana bundan bahsedince şok geçiriyordum."

Mary, Sir Benjamin'in kendisine geleceğe gitmesini, Kızıl Gezegen Mars'a ulaşmasını ve kanıt olarak bir fotoğraf çekmesini teklif ettiğini belirtti ve şöyle devam etti:

"Sir Benjamin geleceğe gitmemi teklif etti. Bu benim hayalimdi. Sir Benjamin'in 38'inci yüzyılda yaşayan arkadaşları benim için belgeler hazırladı. Özel bir görevdeydim.

Mars'a seyahat etmem ve oradan bir fotoğraf getirmem gerekiyordu. 3812 yılına gittim ve şunu söylemeliyim ki bu son derece zorlu bir yolculuktu.

Zaman yolcusu, gelecekte "gökyüzünün farklı bir rengi vardı" ve "uçan makinelerin gökyüzünü dolaşıyordu" dedi.

3812 yılına giden Mary, Benjamin'in arkadaşı Sean ile buluştuğunu ve Sean'in kendisini Mars'a yolculuklar düzenleyen bir seyahat acentesine götürdüğünü söylüyor.

Mary şöyle dedi: "Her şey farklıydı, gökyüzünün farklı bir rengi ve içinde yeşil alanlar vardı. 38. yüzyıla kadar gittim ve gezegenimi tanıyamadım. Birçok uçan makine gökyüzünde gidiyordu. Siyah paltolu bir adam bana geldiğinde şehirden geçiyordum. Adı Sean'du, Benjamin'in arkadaşıydı ve onu takip etmemi istedi. Beraber yürüdük ve arabasına gittik. Metropolün üzerinde uçtuğum. Bu duyguyu unutamıyorum."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları