Gülben Ergen ile adı aşk dedikodularına karıştıktan sonra hiçbir açıklama yapmayan Tolga Duğles ilk kez konuştu.

1. Yasemin Duğles ile evliyken Gülben Ergen ile aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Duğles konuyla ilgili ilk kez konuştu. 33 yaşındaki İzmirli iş adamı Tolga Duğles, yaptığı kısa açıklamada sadece bir kızı olduğuna dikkat çekti.

Yasemin Duğles ile evliyken Gülben Ergen ile aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Duğles konuyla ilgili ilk kez konuştu. 33 yaşındaki İzmirli iş adamı Tolga Duğles, yaptığı kısa açıklamada sadece bir kızı olduğuna dikkat çekti.

2. Erhan Çelik'in yaptığı açıklamalar sonrası oklar Gülben Ergen'e çevrilse de ünlü sanatçı bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Gülben Ergen sadece sosyal medyadan yaptığı açıklamada konuyla ilgili dava açacağını söyledi.

Erhan Çelik'in yaptığı açıklamalar sonrası oklar Gülben Ergen'e çevrilse de ünlü sanatçı bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Gülben Ergen sadece sosyal medyadan yaptığı açıklamada konuyla ilgili dava açacağını söyledi.

3. TOLGA DUĞLES İLK KEZ KONUŞTU Gülben Ergen'in evli sevgilisi olduğu iddia edilen Tolga Duğles ilk kez konuştu. Uçankuş'ta yer alan habere göre Tolga Duğles yaptığı açıklamada şu an tek düşündüğünün çocuğu olduğunu söyledi.

TOLGA DUĞLES İLK KEZ KONUŞTU Gülben Ergen'in evli sevgilisi olduğu iddia edilen Tolga Duğles ilk kez konuştu. Uçankuş'ta yer alan habere göre Tolga Duğles yaptığı açıklamada şu an tek düşündüğünün çocuğu olduğunu söyledi.

4. YASEMİN DUĞLES'İN GÜLBEN ERGEN'E OLAN BENZERLİĞİ Tolga Duğles'in eşi Yasemin Duğles'in Gülben Ergen'e olan benzerliği dikkat çekiyor. 34 yaşında olan Yasemin Duğles'i görenler benzerlik karşısında adeta şok yaşıyor.

YASEMİN DUĞLES'İN GÜLBEN ERGEN'E OLAN BENZERLİĞİ Tolga Duğles'in eşi Yasemin Duğles'in Gülben Ergen'e olan benzerliği dikkat çekiyor. 34 yaşında olan Yasemin Duğles'i görenler benzerlik karşısında adeta şok yaşıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları