12 yıllık beraberliğin ardından ayrılma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti gizlice buluştu. Ağlayarak kucaklaşan ikili, ilişkilerine ikinci bir şans verdi.

12 yıllık beraberliğin ardından ayrılma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti gizlice buluştu. Ağlayarak kucaklaşan ikili, ilişkilerine ikinci bir şans verdi.

Geçen yıl eylül ayında 12 yıllık beraberliğin ardından yollarını ayırma kararı alan ünlü oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt'in ilişkilerine ikinci bir şans verdiğine dair söylentiler artıyor.

Jolie ve Pitt'in biyografilerini kaleme alan Ian Halperin, İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği röportajda boşanma aşamasında olan çiftin arkadaşlarının evinde bir buluşma gerçekleştirdiğini öne sürdü.

Pitt'in Jolie'ye ilk adımı attığını söyleyen Halperin, çiftin gözyaşları içinde kucaklaştığını söyledi.

Habere göre bir süre ağlayan çift, tartışmaya ara vermeden devam etti.

Halperin bu buluşma sayesinde çiftin birbirlerini ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anladığını söylüyor.

Jolie ve Pitt'in ilişkilerini düzeltmek ve tekrar beraber olabilmek için kendilerine zaman tanıdığı belirtiliyor.

Halperin, şimdi daha mutlu olan çiftin birbiri olmadan yoluna devam edemeyeceğini anlasa da bunun boşanmaktan vazgeçecekleri anlamına gelmediğini söyledi.

Yazar, dava sonuçlanınca Jolie ve Pitt'in ilişkilerini geliştirmek için yeni bir sayfa açacağını iddia ediyor.

Yahoo News'te yayımlanan bir habere göre ise çift, ilişkilerine ikinci bir şans vermek için yoğun bir evlilik terapisine başladı.

Öte yandan Angelina Jolie, İngiliz Sunday Telegraph gazetesine verdiği samimi röportajda tek başına yaşamaktan mutlu olmadığını söyledi.

Üçü biyolojik, üçü evlatlık 6 çocuğunun bakımını üstlenen Jolie, hayatın bu şekilde zor olduğnu belirterek, "Tek olmayı sevmiyorum. Bu benim istediğim bir şey değildi. Bu güzel bir şey değil. Sadece zor" diye konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları