Bir hayranının Tom Cruise'un 2008 yılında oynadığı filmdeki kalça detayını fark edip sosyal medyadan paylaşması kısa sürede büyük ses getirdi.

 2008 yapımı 'Valkyrie'de başrolü üstlenen Tom Cruise'un bir hayranı, filmin sahnelerini dikkatlice izledi ve ünlü oyuncunun yerden kalkarken görüldüğü sahnede bir tuhaflık sezdi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

'Swizz Keats' takma adını kullanan dikkatli izleyici, 'Valkyrie' filmindeki bir sahnede, başrol oyuncusu Tom Cruise'un kalça pedi kullandığını ileri sürdü. Bu iddasını Twitter hesabından takipçileriyle paylaşınca, sosyal medya adeta bu konuya kilitlendi.

"KALÇA APARATI KULLANIYOR"

"Valkyre filmindeki sahneden yola çıkarak bir teori ortaya atacağım. Tom Cruise kalça aparatı kullanıyor" şeklindeki mesaj 60 binin üzerinde beğeni aldı.

 Bu paylaşımın ardından tartışmalar başladı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, görüntüdeki kişinin Tom Cruise değil bir dublör olduğunu belirtirken, dublörlerin bu tür sahnelerde fiziksel olarak zarar görmemek için koruyucu pedler giydiklerini iddia etti. Ancak 55 yaşındaki aktör, zorluk derecesi yüksek sahnelerde bile dublör kullanmayı tercih etmemesi ile biliniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları