Onlar bugün milyon dolarlık servetlere hükmediyorlar. Gösterişli malikanelerde dudak uçuklatan hayatlar yaşıyorlar. Ama ünlü olmadan önce ne işler yaptıklarını biliyor musunuz?

1. Jennifer Aniston, telefonla satış yapan bir firmada çalıştı. Buna sadece iki hafta dayandı. Bir dönem de garsondu.

Jennifer Aniston, telefonla satış yapan bir firmada çalıştı. Buna sadece iki hafta dayandı. Bir dönem de garsondu.

2. Jon Hamm, cinsel içerikli filmlerde dekoratör olarak çalışıyordu.

Jon Hamm, cinsel içerikli filmlerde dekoratör olarak çalışıyordu.

3. Amy Adams, ünlü olmadan önce de güzel görüntüsünü kullanarak para kazanıyordu. Bir restoranda ateşli kıyafetler giyerek garsonluk yaptı Adams.

Amy Adams, ünlü olmadan önce de güzel görüntüsünü kullanarak para kazanıyordu. Bir restoranda ateşli kıyafetler giyerek garsonluk yaptı Adams.

4. Başlarda oyunculuktan yeteri kadar para kazanamayan Brad Pitt, ek gelir için Los Angeles'taki Sunset Bulvarı üstünde giydiği tavuk kostümü ile yoldan geçenleri çalıştığı fast foot lokantasına çekmeye çalışıyordu.

Başlarda oyunculuktan yeteri kadar para kazanamayan Brad Pitt, ek gelir için Los Angeles'taki Sunset Bulvarı üstünde giydiği tavuk kostümü ile yoldan geçenleri çalıştığı fast foot lokantasına çekmeye çalışıyordu.

5. Mariah Carey'nin ilk işi Manhattan'da bir kuaför salonunda yerleri süpürmekti.

Mariah Carey'nin ilk işi Manhattan'da bir kuaför salonunda yerleri süpürmekti.

6. Danny DeVito, ünlü olmadan önce berberlik yapıyordu.

Danny DeVito, ünlü olmadan önce berberlik yapıyordu.

7. En iyi erkek oyuncu dalında Oscar kazanan 2. erkek oyuncu olarak tarihe geçen Denzel Washington'ın hayatının ilk yılları hiç de kolay geçmedi. Berber dükkanında çırak olan Washington tıraş sonrası müşterilerin giysilerini fırçalıyordu.

En iyi erkek oyuncu dalında Oscar kazanan 2. erkek oyuncu olarak tarihe geçen Denzel Washington'ın hayatının ilk yılları hiç de kolay geçmedi. Berber dükkanında çırak olan  Washington tıraş sonrası müşterilerin giysilerini fırçalıyordu.

8. Johnny Depp, bir zamanlar tükenmez kalem satıp para kazanıyordu.

Johnny Depp, bir zamanlar tükenmez kalem satıp para kazanıyordu.

9. Oscar ödül törenlerinde sunuculuk da yapan Amerikalı ünlü komedyen ve talk showcu Ellen DeGeneres, ilk işinde istiridye kabuğu soyuyordu. Daha sonra da Merry Go Round adlı giysi mağazaları zincirinde satış elemanı olarak çalıştı.

Oscar ödül törenlerinde sunuculuk da yapan Amerikalı ünlü komedyen ve talk showcu Ellen DeGeneres, ilk işinde istiridye kabuğu soyuyordu. Daha sonra da Merry Go Round adlı giysi mağazaları zincirinde satış elemanı olarak çalıştı.

10. Harrison Ford, bir zamanlar marangozluk yaparak para kazanıyordu. Hatta bunu öylesine sevdi ki hala hobi olarak sürdürüyor.

Harrison Ford, bir zamanlar marangozluk yaparak para kazanıyordu. Hatta bunu öylesine sevdi ki hala hobi olarak sürdürüyor.

11. Gerard Butler, hukuk eğitimi gördü. Hatta bir ara bir hukuk firmasında çalıştı ama kovuldu.

Gerard Butler, hukuk eğitimi gördü. Hatta bir ara bir hukuk firmasında çalıştı ama kovuldu.

12. Helen Mirren, bir eğlence parkında tanıtımcı olarak çalıştı.

Helen Mirren, bir eğlence parkında tanıtımcı olarak çalıştı.

13. Defalarca dünyanın en ateşli erkeği seçilen Hugh Jackman, bir zamanlar beden eğitimi öğretmeniydi.

Defalarca dünyanın en ateşli erkeği seçilen Hugh Jackman, bir zamanlar beden eğitimi öğretmeniydi.

14. Jennifer Hudson, da ünlü olmadan önce tıpkı McAdams gibi bir hamburger zincirinde çalışıyordu.

Jennifer Hudson, da ünlü olmadan önce tıpkı McAdams gibi bir hamburger zincirinde çalışıyordu.

15. Maske filmiyle çıkış yapan ünlü oyuncu Jim Carrey, gösteri dünyasına girmeden önceki işi bir lastik fabrikasından yerleri paspaslamaktı.

Maske filmiyle çıkış yapan ünlü oyuncu Jim Carrey, gösteri dünyasına girmeden önceki işi bir lastik fabrikasından yerleri paspaslamaktı.

16. Kanye West, bugün dünyanın en çok kazanan müzisyenlerinden. Ama ünlü olmadan önce ünlü bir giyim mağazasında satış elemanı olarak çalışıyordu.

Kanye West, bugün dünyanın en çok kazanan müzisyenlerinden. Ama ünlü olmadan önce ünlü bir giyim mağazasında satış elemanı olarak çalışıyordu.

17. Eva Mendes, bir alışveriş merkezinde sosisli sandviç satıyordu.

Eva Mendes, bir alışveriş merkezinde sosisli sandviç satıyordu.

18. Hannah ve Kızkardeşleri ile yardımcı erkek oyuncu Oscar'ını kazanan aktör Michael Caine Londra'nın güneyinde yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İş hayatına da lokantalarda bulaşık yıkayarak başladı.

Hannah ve Kızkardeşleri ile yardımcı erkek oyuncu Oscar'ını kazanan aktör Michael Caine Londra'nın güneyinde yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İş hayatına da lokantalarda bulaşık yıkayarak başladı.

19. ABD'li Oscar ödüllü Quentin Tarantino, cinsel içerikli filmler gösteren sinemalarda yer göstericiliği yapıyordu. Sonra bir video dükkanında kasiyer oldu.

ABD'li Oscar ödüllü Quentin Tarantino, cinsel içerikli filmler gösteren sinemalarda yer göstericiliği yapıyordu. Sonra bir video dükkanında kasiyer oldu.

20. Grey's Anatomy, ile ünlenen Patrick Dempsey ise hokkabazlık yapıyordu.

Grey's Anatomy, ile ünlenen Patrick Dempsey ise hokkabazlık yapıyordu.

21. Rachel McAdams, üç yıl boyunca ünlü bir fast food firmasında çalıştı.

Rachel McAdams, üç yıl boyunca ünlü bir fast food firmasında çalıştı.

22. 2001'de Gladyatör ile Oscar alan Russell Crowe ilk gençlik yıllarında Russ Le Roq takma adıyla DJ olarak çalıştı.

2001'de Gladyatör ile Oscar alan Russell Crowe ilk gençlik yıllarında Russ Le Roq takma adıyla DJ olarak çalıştı.

23. Channing Tatum, geçmişte striptiz kulüplerinde dansçı olarak çalışıyordu. Kariyerine model olarak başladı. Tatum, Magic Mike adlı filmde de tıpkı geçmişinde olduğu gibi bir striptizciyi canlandırıyordu.

Channing Tatum, geçmişte striptiz kulüplerinde dansçı olarak çalışıyordu. Kariyerine model olarak başladı. Tatum, Magic Mike adlı filmde de tıpkı geçmişinde olduğu gibi bir striptizciyi canlandırıyordu.

24. Victoria Beckham, ünlü olmadan önce BBC kanalında yayınlanan ve cinsellik konusunda insanları eğitmeye yönelik olan Body Matters adlı programda sperm kostümü giyip kamera karşısına geçiyordu.

Victoria Beckham, ünlü olmadan önce BBC kanalında yayınlanan ve cinsellik konusunda insanları eğitmeye yönelik olan Body Matters adlı programda sperm kostümü giyip kamera karşısına geçiyordu.

25. Vince Vaughn ünlü olmadan önce korumaydı.

Vince Vaughn ünlü olmadan önce korumaydı.

26. Çok tuhaf ama Warren Beatty, ünlü olmadan önce fare yakalayarak para kazanıyordu.

Çok tuhaf ama Warren Beatty, ünlü olmadan önce fare yakalayarak para kazanıyordu.

27. Whoopi Goldberg'in geçmişte yaptığı iş ize tüylerinizi ürpertecek. Goldberg, bir cenazeevinde çalışıp cansız bedenlere makyaj yapıyordu.

Whoopi Goldberg'in geçmişte yaptığı iş ize tüylerinizi ürpertecek. Goldberg, bir cenazeevinde çalışıp cansız bedenlere makyaj yapıyordu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları