Kıskançlık krizine giren Metin Hara, Adriana Lima'ya fotoğraf sildirdi

Adriana Lima'nın eski sevgilisiyle fotoğraflarını paylaşması üzerine Metin Hara "O fotoğrafı kaldır hemen" diyerek uyarıda bulundu. Ünlü model de bu uyarının ardından fotoğrafları kaldırdı.

Yaz boyunca Türk yazar  Metin Hara ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren  Adriana Lima, eski boksör sevgilisi Miltiadis Kastanis ile birlikte samimi bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımdan kısa bir süre sonra ise paylaştığı fotoğrafı sildi.

Yazar  Metin Hara ile  Bodrum'da yaşadığı aşkın ardından dünya gündemine oturan ikilinin sevgisi olay yaratmıştı. Reklam aşkı dedikodularının ardından tatillerine devam eden  Adriana Lima ve  Metin Hara verdiği pozlarla magazin gündemini meşgul etmişti.

ABD'ye döndükten sonra herkesi şaşırtan  Lima, Yunanlı eski aşkı Miltiadis Kastanis'i evinde ağırlayıp samimi bir fotoğraflarını  Instagram hesabında paylaştı. Yaşanan bu olayın ardından  Adriana Lima eski sevgilisi ile sosyal medya hesabına yüklediği fotoğrafını kaldırdı. Bunun nedeni olarak ise  Metin Hara'nın  Lima'yı arayarak "O fotoğrafı kaldır hemen" dediği öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları