Hazal Filiz Küçükköse, Tuan Tunalı'yı aldattı mı?

1. Hazal Filiz Küçükköse boşanmak üzere olduğu eşi Tuan Tunalı'yı aldattığı yönünde ortaya atılan iddialara cevap verdi.

Hazal Filiz Küçükköse boşanmak üzere olduğu eşi Tuan Tunalı'yı aldattığı yönünde ortaya atılan iddialara cevap verdi.

2. "Kara Sevda" ardından da "Rüya" dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçüköse ile eşi Tuan Tunalı boşanıyor.

"Kara Sevda" ardından da "Rüya" dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçüköse ile eşi Tuan Tunalı boşanıyor.

3. Son olarak Tuan Tunalı, avukatı aracılığı ile bir açıklama yayınlamış ve o açıklamada "Devam eden davada Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz” cümlelerine yer verilmişti.

Son olarak Tuan Tunalı, avukatı aracılığı ile bir açıklama yayınlamış ve o açıklamada "Devam eden davada Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz” cümlelerine yer verilmişti.

4. Bu açıklama ihanet iddialarını güçlendirmişti. Hatta Hazal Filiz Küçükköse'nin eşini Rüya dizisindeki partneri Ceyhun Mengiroğlu ile aldattığı iddia edildi.

Bu açıklama ihanet iddialarını güçlendirmişti. Hatta Hazal Filiz Küçükköse'nin eşini Rüya dizisindeki partneri Ceyhun Mengiroğlu ile aldattığı iddia edildi.

5. Tüm bu yaşananların ardından Hazal Filiz Küçükköse önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu eşini aldattığı iddialarıyla ilgili şöyle konuştu: “Duruşumu ve aldığım aile eğitimini koruyorum.

Tüm bu yaşananların ardından Hazal Filiz Küçükköse önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.  Oyuncu eşini aldattığı iddialarıyla ilgili şöyle konuştu: “Duruşumu ve aldığım aile eğitimini koruyorum.

6. Mahkemede her şey ortaya çıkacak. Benim bütün partnerlerimle haberim çıktı. Söyleyeceğim tek şey var, beni bilen bilir.”

Mahkemede her şey ortaya çıkacak. Benim bütün partnerlerimle haberim çıktı. Söyleyeceğim tek şey var, beni bilen bilir.”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları