Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarlanan "Cingöz Recai - Bir Efsanenin Dönüşü" filminin galası yapıldı.

1. Meryem Uzerli, başrolünde oynadığı "Cingöz Recai" filminin galasında giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle ilgi çekti.

Meryem Uzerli, başrolünde oynadığı "Cingöz Recai" filminin galasında giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle ilgi çekti.

2. Galaya, filmin yönetmeni Onur Ünlü, başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Meriç Aral, Boran Kuzum ile Serkan Keskin de katıldı.

Galaya, filmin yönetmeni Onur Ünlü, başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Meriç Aral, Boran Kuzum ile Serkan Keskin de katıldı.

3. Gala gecesinde şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Meryem Uzerli, kendisine yöneltilen mikrofonları da geri çevirmedi.

Gala gecesinde şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Meryem Uzerli, kendisine yöneltilen mikrofonları da geri çevirmedi.

4. Uzerli, "Cingöz Recai"nin içinde her duygunun olduğuna dikkati çekerek, "Çekimleri Rusya St. Petersburg'da ve İstanbul'da yaptık. Çok güzel enerjisi olan bir film.

Uzerli, "Cingöz Recai"nin içinde her duygunun olduğuna dikkati çekerek, "Çekimleri Rusya St. Petersburg'da ve İstanbul'da yaptık. Çok güzel enerjisi olan bir film.

5. Ben Haluk Bilginer ve Kenan İmirzalıoğlu'yla tanıştığım için Allah'a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk." değerlendirmesinde bulundu.

Ben Haluk Bilginer ve Kenan İmirzalıoğlu'yla tanıştığım için Allah'a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk." değerlendirmesinde bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları