Magazin dünyası Seren Serengil Özay Bakır ayrılığı ile çalkalanıyor. Seren Serengil bir süredir Gülben Ergen ile adeta boğuşuyordu. Gülben Ergen'in Tolga Duğles ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıktıktan sonra ortalık fena karışmış, Yeşim Salkım'dan sonra Gülben Ergen'e laf söyleyenler arasında Seren Serengil'de yerine almış ve davalık olmuşlardı.

Seren Serengil, tüm bunlarla uğraşırken herkesi çok şaşırtan bir haber geldi. Seren Serengil, kör kütük aşık olduğu, her daim birlikte fotoğraf paylaştığı popçu sevgilisi Özay Bakır'dan ayrıldı. Ayrılık nedeni olarak ortaya atılan iddialardan ilki Seren Serengil'in aldatıldığı yönündeydi.Diğer iddia ise Seren Serengil'in sevgilisi Özay Bakır'ın gay olduğu yönündeki iddialardı. Konu hakkında önce Özay Bakır'dan açıklama geldi. Seren Serengil'de iddialara daha fazla dayanamadı ve Duymayan Kalmasın programında hüngür hüngür ağlayarak gerçekleri açıkladı.

Evlilik yolunda giden mutlu ilişkilerini geride bıraktığımız yıldan bu yana sürdüren Özay Bakır ve Seren Serengil ilişkisine nazar değdi.Şarkıcı Seren Serengil, yine kendisi gibi şarkıcı sevgilisi Özay Bakır'dan ayrıldığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu.

Bakır’ın ailesiyle tanışan hatta onlarla çok samimi pozlarda veren Seren Serengil hemen her fırsatta sevgilisiyle ilgili paylaşım yapmaktan geri durmuyordu. Şimdilerde sunuculuğunu yaptığı magazin programıyla kendisinden söz ettiren Seren Serengil aldığı sürpriz ayrılık kararını sosyal medya hesabından şu satırlarla duyurmuştu.

Seren Serengil: “Kulağıma gelen bir takım söylentiler yüzünden, aslı astarı olup olmadığını araştırma gereğini dahi hissetmediğim buna mahal veren erkek arkadaşım Özay Bakır ile yollarımı ayırma kararı aldım.Güvenimin sarsıldığı bu ilişkinin bitmesi her ikimiz içinde hayırlısı olandır.Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim.”

SEREN SERENGİL ALDATILDI MI? 

Seren Serengil ve Özay Bakır'ın ayrılığı hakkında ortaya özellikle sosyal medyada ortaya atılan iddialar çok vahimdi. Ortaya atılan iki iddia sosyal medyayı sallamıştı. İlk iddia Seren Serengil'in aldatıldığı yönünde olan iddialar. Seren Serengil'in yaptığı açıklama bunu doğrular nitelikte. Ancak diğeri çok feciydi.

Seren Serengil'in ayrıldığı sevgilisi Özay Bakır'ın gayolduğu iddia edildi. Bu iddianın kaynağı ise sosyal medya. Seren Serengil'in paylaştığı açıklama altına yazılan yorumlarda ve Twitter'da bu konu hakkında bir takım sözler sarfedilmişti. Konu hakkında Seren Serengil daha fazla dayanamadı ve sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında çıkan iddialar karşısında ilk ve son kez konuştu. Zaman zaman gözyaşlarını tutamayan Serengil,ilişkilerinin neden bittiğini anlattı.

İşte Seren Serengil, Özay Bakır’la asıl ayrılık sebebini şöyle açıkladı: “Ben sosyal medyadan ifşa ettiğim zaman karşı tarafı zor durumda bırakmak istemedim. Onun bir ailesi var onları zor durumda bırakmak istemem. Özay’ın annesinin gözünden akacak bir damla gözyaşı için canımı veririm. Takipçilerimin yazdıkları her şeyi okuyorum, insan bazen sarıl sarmalanmak istiyor bunu uzun zamandır yaşamıyordum. Konuştukça üzülüyorum,konuşmayınca aklıma gelmiyor ama konuşmak zorundayım çünkü Özay hakkında çok çirkin şeyler yazılıyor. Bunun sebebi de aynı mekanda çalıştığı başka bir adamdır...

Özay sahneye çıktığında o adam Özay’a çok yakın davranıyordu. Sarılıp 'aşkım' diyordu. Ben Özay’ı uyardım. Çok rahatsız oluyordum. 'Mekandan ayrıl bu kötü bir izlenim, saçma sapan haberler çıkar'dedim. 'Ya sen ayrıl ya da, o ayrılsın' dedim ama olmadı. Bu yazılıp çizilenler iftira. Özay benim erkek arkadaşımdı. Böyle bir şey olsa ilk ben bilirdim.Ayrılık sebebimiz yine o çalıştığı mekanla ilgili ama bu değil. İkimizin arasında ve öyle kalacak. Özay çok iyi çok temiz bir çocuk. Bizde çok güzel bir aşk yaşadık. Ona haksızlık yapılmasın.” dedi.

ÖZAY BAKIR İLK KEZ AÇIKLAMIŞTI

 Seren Serengil'in ayrıldığı sevgilisi Özay Bakır, ayrılık hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Özay Bakır'ın kullandığı net dil gözlerden kaçmadı. "Kol kırıldıysa yen içinde kalacak. Benim kendime yakıştırdığım budur. Şükür ki hayatımda hiç bir zaman birileri tarafından affedilmeyi gerektirecek kirli bir hata yapmadım. Vicdanım bir bebeğin gülüşü kadar tertemiz. Katlanamayacağım mesnetsiz ve tıynetsiz iftiralar olmadıkça duruşumu koruyacağım.

Mesleğim gereği göze aldığımın dışında, özel hayatımdan kaynaklanabilecek içeriği boş ün/şan/şöhret gibi zırvalardan elimden geldiğince uzak durdum, bugün de reddediyorum. Sadece bu durumdan ötürü beni takip ediyor olan hanımefendilerden ve beyefendilerden takibi bırakmalarını ricaediyorum. Benim ruhum bu camianın iftira çarklarına ve dedikodu çemberine ait değil."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları