Pfäffikon’daki (ZH) Karma ve Uster’deki Sonnenhof Shisha Bar & Lounge’ın ortaklarından Barış Usug, “Ünlüler bizi tercih ediyor.“ dedi.

Ünlü Alman rapçi Al-Gear’i Uster'de işlettiği Sonnenhof Shisha Lounge Bar'da ağırlayan Barış Usug, “Kalitemizi bilen ünlüler bizi tercih ediyor.“ dedi. Rapçi Al-Gear’in aynı zamanda yakın arkadaşı da olduğunu söyleyen Usug, “Al-Gear, rap dünyasının ünlü isimlerinden. İsviçre’ye her geldiğinde mutlaka bizi ziyaret eder. Sevenleriyle nargile içip bol bol fotoğraf çektirir. Deyim yerindeyse kendisini burada evindeymiş gibi hissediyor.“ şeklinde konuştu.

BURADA OLMAK ÇOK GÜZEL

Nargile içmeyi çok sevdiğini söyleyen ünlü rapçi Al-Gear, “İsviçre’ye her geldiğimde mutlaka Sonnenhof ya da Karma Shisha Lounge Bar’a uğrayıp nargilemi içerim. Her yerde bu kadar güzel ve kaliteli nargile maalesef yapılmıyor. Barış da sağolsun bizi çok iyi ağırlıyor. Kendimi evimde gibi hissediyorum.“ yorumunda bulundu. Fanatik bir Trabzonspor taraftarı olduğunu vurgulayan ünlü rapçi, “Ne Fener ne de Galatasaray, sadeceTrabzonspor...“ şeklindeki sözleriyle gülmekten kırdı geçirdi.

Sonnenhof Shisha Lounge Bar

Freiestrasse9

8610 Uster

T. 044 94002 04

https://www.facebook.com/sonnenhof.shisha/?fref=ts

Karma Shisha Lounge Bar

Hochstrasse 15

8330 Pfäffikon-Zürich

T. 078 731 86 10

https://www.facebook.com/karmabarloungemusic/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları