Aylardır polemikleri ve renkli görüntüleriyle gündemden düşmeyen 'Dünya Güzellerim'in yıldızı Bülent Ersoy'un, yıllar sonra mayoyla görüntü vermesi herkesi şaşırttı.

Bülent Ersoy,  Safiye Soyman, banu alkan ve  Burcu Esmersoy'un buluştuğu 'Dünya Güzellerim' programı önümüzdeki hafta final yapıyor.  Mustafa Kotan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Bloom Medya'nın yapımcılığını üstlendiği program, daha çekimleri başlamadan olay yaratmıştı.

ÇEKİMLER TAMAMLANDI, DÖNÜŞ YAPTILAR

Bülent Ersoy, meslektaşı  Safiye Soyman'ın programla ilgili açıklamasına kızmış, "Onlar vagon, ben ise lokomotifim" diyerek projede yer alıp almayacağı konusunda kararsız olduğunu açıklamıştı.  Yönetmen ve yapımcı, iki sanatçının arasını buldu ve ekip çekimlerin yapıldığı  Hindistan'a gidip 13 bölümün çekimlerini tamamlayıp döndü.

YILLAR SONRA MAYOLU GÖRÜNTÜLENDİ

Medyatava'da yer alan habere göre; yaz başında seyirciyle buluşan 'Dünya Güzellerim', olay yaratacak bir finalle 20  Eylül'de ekrana veda edecek. Geçtiğimiz çarşamba günü yayınlanan 12'inci bölümün finalinde denize girerken kısa bir görüntüsü ekrana gelen  Bülent Ersoy, program için yıllar sonra mayoyla görüntü verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları