İş insanı Ahmet Bilin, Zürih Gölü kıyısındaki iki tesisin restoran işletmeciliğini alarak yatırımlarına devam edeceğinin işaretini verdi. Bilin, “Sıcak yaz günlerinde yüzmek, güneşlenmek ve gölde serinlemek isteyenleri; Seebad Lattenberg ve Strandbad Sonnenfeld’e bekliyoruz.” dedi.

Wetzikon’da bulunan Evita Club, Evita Shisha Lounge ve Evita Türkü Evi’nin patronu Ahmet Bilin, Zürih Gölü kıyısında yaz kış açık olan Seebad Lattenberg ve Strandbad Sonnenfeld tesislerinin restoran işletmeciliğini aldı. Panoramik göl manzaraları, açık yüzme havuzları, atlamalı zıplamalı oyun alanları, spor alanları, oyun havuzları ve kum plajlarının yanı sıra serin sularıyla dikkat çeken bu popüler tesisler hem eğlenmek, hem de dinlenmek isteyen çocuklu ailelerin gözdesi durumunda.

Yaz kış açık olacak

Zürih Gölü kıyısında yaz kış açık olan iki mekân hakkında konuştuğumuz Bilin, “Hem dinlenmek hem de eğlenmek isteyenler için çok sayıda aktivite var. Zürih başta olmak üzere her kantondan gelenler oluyor. Her biri 2 bin kapasiteli tesislerin restoranlarında İsviçre ve dünya mutfağından kaliteli yemekler ile alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri servis ediyoruz.” dedi. 

Strandbad Sonnenfeld 

Ziegelhüttenweg 1

8708 Männedorf

T. 044 926 21 25

Açılış saatleri:

 09:30-21:30

Seebad Lattenberg 

Seestrasse 2

8712 Stäfa

T. 044 920 02 89

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları