Frauenfeld’de bulunan Home Studio Pelin güzellik ve lazer epilasyon salonu görkemli bir açılışla hizmete girdi. Genç girişimci Pelin Coşkun, “Çok uygun fiyata çok güzel işlere imza atacağız.” dedi.
Vivaldi Fatih / FRAUENFELD

Güzellik ve lazer epilasyon salonu Home Studio Pelin, çok sayıda davetlinin katıldığı bir açılışla müşterilerine kapılarını açtı. Frauenfeld’de bulunan güzellik ve lazer epilasyon salonu, uygun fiyat politikası ile dikkat çekiyor. Genç girişimci Pelin Coşkun’un işlettiği salon, güzelliğini önemseyenlere farklı alternatifler de sunuyor. 

Pelin Coşkun

“Bir tavsiye ile başladı”

Salonlarında Diode lazer epilasyon ve Kryo (Soğuk Lipoliz) yöntemlerini kullandıklarını söyleyen Pelin Coşkun, bir arkadaşının tavsiyesi sonucunda yeni bir salon açmaya karar verdiğini anlattı. Coşkun, “Küçük bir tavsiye büyük bir adım atmama vesile oldu. Zaten kendi işimi kurmak istiyordum ve bunu gerçekleştirdiğim için de çok mutluyum. Ayrıca bu konuda bana müthiş destek olan eşime de teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

LAZER EPİLASYON NEDİR?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla renginin veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder.

HABERİN DİĞER FOTOLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Home Studio Pelin

Zürcherstrasse 53

8500 Frauenfeld

T. 076 424 01 20

Home Studio Dioden Laser (Facebook)

homestudio_pelin (instagram)


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları