Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, düzenlediği basın toplantısında özür diledi. Volkan'ın basın toplantısının sonunda sesinin titremesi ve gözlerinin dolması dikkat çekti.

Fenerbahçe Kulübü tarafından kadro dışı bırakılan tecrübeli kaleci Volkan Demirel, "Başkanımız ve Asbaşkanımızdan özür diliyorum" dedi.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, sözlerine gündemi meşgul ettiği için özür dileyerek başlayan Volkan Demirel, açıklamalarını gözleri dolarak sürdürdü.

"FENERBAHÇE İÇİN VAR OLDUM, BÖYLE DE DEVAM EDECEKTİR"

Camia olarak içinde bulundukları durumun kabul edilebilir bir durum olmadığını kaydeden Volkan Demirel, "Fenerbahçe'yi yukarılara taşımak istiyoruz. Bundan önceki gibi bundan sonra da var gücümle elimden geleni yapacağım. Geçen sürede yaşananlarla birlikte her şey geride kaldı. Önümüze bakıp Fenerbahçe'yi bulunduğu ortamdan çıkarmamız gerekiyor. Yaptığım yanlışlar, kırdığım insanlar varsa özür diliyorum. Başkanımız da çok önemli bir insan benim için. O beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Başta Başkanım olmak üzere Asbaşkanımızdan da özür diliyorum. Duygularla hareket eden bir insanım, kırmış olduğum insanlar olabilir. Herkesten özür dilerim. Hep söyledim gibi, her zaman Fenerbahçe için var oldum ve böyle de devam edecektir" dedi.

ALİ KOÇ "ÖZÜR DİLERSE DÖNER" DEMİŞTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, daha önce Fenerbahçe TV'de yaptığı açıklamada Volkan Demirel'in özür dilemesi halinde takıma döneceği sinyalini vermişti. Başkan Koç, şunları söylemişti:

"Bundan sonra, ilerleyen haftalarda konuların nereye gideceği, gelişmelerin nelere mal olacağı, kaptanımızın hal ve davranışlarına, bir hata yaptığını düşünüyorsa, özür dilemesine bağlıdır. Benim en büyük umudum, çok sevdiğim, Fenerbahçe'nin de çok sevdiği Volkan Demirel'in, kendine yakıştığı şekilde kariyerini devam ettirmesi ve en güzel şekilde de sonlandırmasıdır."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları