Piya AG çalışanları ve müşterileri Enjoy Restaurant’ta düzenlenen yıl sonu yemeğinde buluştular

İsviçre'nin önde gelen döner üreticilerinden Piya AG çalışanları ve müşterileri, Schlieren’de bulunan Enjoy Restaurant’ta düzenlenen yıl sonu yemeğinde bir araya geldiler. Halayların çekildiği, göbeklerin atıldığı yemekli eğlencede; Nevzat Ak, Sevtap Sonu, Soner Çalışkan ve Grup Yardıl sahne aldı.

Piya AG'nin sahibi Mustafa Yapışkan, "Hiçbir başarı tesadüf değildir." dedi.

“Emekçilere teşekkür ediyorum”

Düzenlenen yemekte konuştuğumuz Piya AG’nin sahibi Mustafa Yapışkan, “Birlik, beraberlik ve motivasyon amacıyla düzenlediğimiz yemeğe katılan katılamayan tüm emekçilere teşekkür ediyorum.” dedi. 

Piya AG’nin başarısının tesadüf olmadığını dile getiren Yapışkan, “Özveri, dürüstlük, profesyonellik, müşteri ilişkileri, emeğe ve çalışana saygı, kalite ve hijyen bize başarıyı getirdi. Tabii çocuklarıma da bu noktada çok teşekkür ediyorum. Bana müthiş destek oldular.” diye konuştu.

Baba-oğul: Mustafa ve Cihan Yapışkan

“Dayanışma şart”

Döner sektöründe belli bir standardın ve kalitenin yakalanması için tüm üreticilerin birlikte hareket etmesi gerektiğine dikkati çeken Yapışkan, “Döner sektöründe bir rekabetin olması kaliteyi getiriyor. Kalite ve hijyenden ödün vermeden kurumsallaşma ve markalaşmanın tamamlanması gerekiyor. Üretimden tüketime bir standardın yakalanması kaçınılmaz.” ifadelerini kullandı.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları