İsviçre’deki başarılı iş insanımız Ahmet Yılmaz, tüm sürücülere “kış lastiği“ uyarısında bulundu. İşte hem can hem de mal güvenliğinizi ilgilendirecek söyleşiden kesitler...

Autoteile Winterthur ve Autoteile Wettingen oto yedek parça firmalarının sahibi Ahmet Yılmaz, yaklaşan kış ayları öncesinde bir takım uyarılarda bulundu. Aynı zamanda Yokohama lastikleri ana bayii de olduklarını belirtenYılmaz, “Kış ayları yaklaşıyor. Hem can hem de mal güvenliğiniz için kış lastiklerinizi taktırmayı unutmayınız! Aracınızın yolla temasını sağlayan tek unsur olan lastiklerin önemi göz ardı edilmeyecek kadar büyüktür. Lastikler, sürüş güvenliği nedeniyle de hayati önem taşıyor.“ dedi.

Kış aylarının uzun ve şiddetli olduğu, yolların uzun süre kar ve buzla kaplı olduğu bölgelerde kış lastikleri diş derinlikleri sınırlarına mutlaka dikkat edilmesi gerektiğini kaydeden Yılmaz, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Ahmet Yılmaz, kış lastiklerinin hayati önem taşıdığını söyledi.

Risklere karşı sizi korur

Kış lastikleri tüm bir kış sezonu boyunca, kötü hava koşullarından dolayı oluşabilecek risklere karşı sizi korur. Karlı ve buzlu zeminlerde yere tutunmayı sağlayıp zorlu kış koşullarına çok iyi uyum sağlar. Ayrıca ıslak zeminlerde suyu çok hızlı bir şekilde tahliye ederek ve lastiğin yolla temasının devamlı olmasını sağlayarak suda kızaklama riskini minimuma indirir.

Yokohama ana bayiiyiz, ama...

Winterthur ve Wettingen bölgesinde Yokohama lastiklerinin satışını yapan tek bayiiyiz, ama diğer marka lastiklerin satışını da yapıyoruz. Maalesef bireysel satış yapmıyoruz. Bu yüzden de bizden lastik satın almak isteyenleri çalıştığımız garaj ve firmalara yönlendiriyoruz. 

Müthiş avantajlar sunuyoruz

Yokohama, 1 Ekim’den itibaren Autoteile Winterthur ve Autoteile Wettingen müşterilerine çok özel ayrıcalıklar sunmaya başlayacak. Sizin aracılığınızla bu duyuruyu da yapmış olalım. Örneğin bizden Yokohama lastik alan müşterilerimizin şu avantajları olacak:

Yokohama’dan lastik aldınız... Bir yıllık süre zarfında da lastiğiniz kaldırıma çarptı veya sürtündü diyelim. Ve bir aşınma ya da yırtık oluştu... İşte bu aşamada Yokohama size % 100 garanti veriyor. Lastiğinizin diş derinliği bir yıl içinde 6 mm aşınırsa, Yokohama size % 100, 5 mm aşınırsa % 50, 4 mm aşınırsa da size % 30 garanti veriyor. 

Bu arada şu bilgiyi de vermek istiyorum; Touring Club Suisse’in yaptığı testlere göre, Yokohama lastikleri en iyi otomobil lastiği sıralamasında ikinci oldu.

WhatsApp’ten sipariş dönemi

Bütün müşterilerimize şöyle bir müjdemiz var: Artık 7/24 WhatsApp’ten parça siparişi verebilirler. Bu uygulamamız da yeni başladı. Ayrıca online parça siparişi de mümkün.

Başarılı iş insanı Ahmet Yılmaz, Vivaldi Magazin'e çok farklı projelerinin olduğunu söyledi.


Autoteile Winterthur ekibi...


Autoteile-Winterthur GmbH
In der Au 5 
8406 Winterthur 
Phone: +41 (0)52 369 08 88

www.autoteile-winterthur.ch
verkauf@autoteile-winterthur.ch 

 

Öffnungszeiten

Mo-Do:07:30-12:00 | 13:15-18:30

Fr:07:30-12:00 | 13:15-17:30

Sa:09:00-14:00

 

Autoteile-Wettingen GmbH

Märzengasse3 
5430 Wettingen 

Phone: +41 (0)56 444 29 88

www.autoteile-wettingen.ch
verkauf@autoteile-wettingen.ch 

HABERİN DİĞER FOTOLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları