Olten’de bulunan Multi Point Kebabhouse’un sahibi Süleyman Nagaş’a Amerikalı bir hamburgerciden müthiş bir teklif geldi. Nagaş: “Düşünmek için biraz zaman istiyorum. 1-2 hafta içinde kararımı bildireceğim.“

Kısa bir süre önce müşterilerini yepyeni bir lezzetle buluşturan ünlü işletmeci Süleyman Nagaş, Amerikalı bir hamburgercinin radarına girdi. Aldığımız duyumlara göre Olten’deki bir otelde kalan Amerikalı gizemli hamburgerci, açlığını gidermek için Nagaş’ın işlettiği mekana gitmiş. Burada hamburger yiyen Amerikalı, “Bu hamburgeri kim yapıyor, onunla tanışmak istiyorum.“ isteğinde bulunmuş. Çalışanların Nagaş’ı göstermeleri üzerine “Sizinle tanışmak istiyorum. Harika bir hamburger yapmışsınız. Bu lezzeti Amerika’daki hamburger dükkanımda görmek istiyorum. Lütfen bu teklifimi kabul edin.“ demiş. 

Ünlü işletmeci Süleyman Nagaş.

Nagaş: Teklifi düşüneceğim

Amerikalının yapmış olduğu teklifin kendisini hiç de şaşırtmadığını söyleyen Nagaş, yakın arkadaşlarına ise “Aslında hamburger yapmak benim işim. Bu teklif beni çok da şaşırtmadı. 1-2 hafta içinde kararımı vereceğim. Boğulacaksam da büyük denizde boğulayım.“ şeklinde yanıt vermiş. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları