Modaya yön veren High U Up markasının patroniçesi Tuğba Aktaş’a, ayaklarını yerden kesen bir evlilik teklifi yapıldı.

Olten’de bulunan kadın giyim mağazası High U Up’ın sahibi Tuğba Aktaş’a müthiş bir evlilik teklifi yapıldı. Aktaş’ın ayaklarını yerden kesen evlilik teklifini yapan kişinin, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları bulunan bir karateci olduğu belirtildi. Şu an Türkiye’de yaşadığı söylenen rekortmen sporcunun, oldukça sempatik ve espritüel bir kişiliğe sahip olduğu bilgisi verildi. Aktaş’a ısrarla “Benimle evlenir misin?“ diyen şampiyonun, son derece yakışıklı, bakımlı ve kırk yaşlarında olduğu ifade edildi.

High U Up'ın patroniçesi Tuğba Aktaş, "Çok mutluyum, adeta rüyada gibiyim." dedi.

Aktaş: Rüyada gibiyim, ama...

Konuyla ilgili Vivaldi Magazin’e açıklamalarda bulunan Tuğba Aktaş, “Arkadaşlar nereden duyduğunuzu bilmiyorum ama bir evlilik teklifi aldığım doğrudur. Zaten haftada bir evlilik teklifi alan bir kadınım. Ama evlilik için ayaklarımı yerden kesecek birinin olması gerekiyordu ve bu sefer olacak gibime geliyor. Şu an inanılmaz mutluyum. Kendimi adeta bir rüyada gibi hissediyorum. Bu rüyanın gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.“ diye konuştu. 

“Hem tatlı hem sert, çünkü...“

Şampiyonun adını sır gibi saklayan Aktaş, “Olay bir netlik kazanıncaya kadar ismini açıklamayacağım. Lütfen fazla ısrar etmeyin arkadaşlar.“ sözlerini kullandı. Aktaş, “Peki nasıl birisi?“ şeklindeki sorumuza ise şu yanıtı verdi: “Yıllarca sporla uğraşmış, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları olan biri. Doğal olarak sert bir görünüşe sahip. Ama bu sertliğin arkasındaki hassas kalbi, beni cezbetmeye yetti. Umarım her şey yolunda gider ve mutlular kervanına ben de katılırım. Şimdilik bu kadar...“

HABERİN DİĞER FOTOLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları